Çamaşırhane Sektörel Yayınlar - Laundry Management

İçeriğe git

Ana menü:

SEKTÖREL YAYINLAR

TURİZM DÜNYASI

Türkiye’nin ‘ilk ve tek’ turizm ekonomisi ve yatırımları dergisi olarak turizm sektörünün Türkiye ekonomisi içindeki yerine özel vurgu yapar; sektörün gelişimini ve büyümesini ana misyonu olarak görmektedir. Turizm Dünyası dergisi, makro ve güncel ekonomi haberciliğinin yanı sıra, sektör yatırımcısıyla tedarikçileri bir potada birleştiren, turizm ile ilgili tüm alanları başta oteller olmak üzere havayolları, cruise, yat ve acenteleri de kapsayan bir içerik anlayışına sahiptir. Turizm sektörünün karar alıcıları, otel yatırımcıları, üst düzey yöneticileri, pazarlama, halkla ilişkiler müdürleri, satın alma ve yiyecek içecek profesyonelleri, şefleri ve mutfak yöneticileri Turizm Dünyası'nın okur kitlesini oluşturmaktadır.

GASTRONOMİ

Boyut Yayın Grubu tarafından yayınlanmakta olan, Gastronomi - Yiyecek, İçecek ve Otel Ekipmanları · Endüstriyel Çamaşırhane - Endüstriyel Mutfak · Hijyen · Otel Ekipmanları · Gıda sektörelerinin bir arada yer aldığı sektörel bir dergidir.

EXECUTIVE HOUSEKEEPER

OTED Derneği’nin resmi yayın organı HOUSEKEEPİNG dergisinin amacı, temizlik ve dekorasyon sektöründe bulunan firmalarının çalışmalarını, yeniliklerini ve sektördeki hareketliliği housekeeperlara sunmak ve housekeeperlar arasındaki bilgi alışverişini arttırmaktır.

TÜRKİYE’NİN İLK LAUNDRY DERGİSİ RENKLİ&BEYAZ

Sektörün temel konuları olan ; Su, Kimya ,Tekstil, Mekanik , Teknolojide son gelişmeler ve yönetim sistemleri üzerine araştırmalar, teknik yazı ve bilgiler, firma tanıtımları derginin içeriğini oluşturmaktadır. Derginin ilk sayısı 2006 Ağustos’ta tüm Türkiye’de, oteller, restoranlar, catering, organizasyon firmaları, temizlik firmaları, F&B Müdürleri, Housekeeperlar, Laundryler, tekstil firmaları ve hastaneler de dahil olmak üzere geniş bir alana ücretsiz olarak dağıtıldı. İlk etapta 3 ayda bir yayınlanması planlanan dergi, sektördeki yayın hayatını 2007 yılında 3. sayıdan sonra sona erdirdi.

desing by Snga
Tüm hakları Laundrymanagement.com'a aittir. Sitedeki materyaller izinsiz veya kaynak gösterilemeden kullanılamaz.
Hakkımızda
Gizlilik
Kullanım Şarları
Firma Ekleyin
Üye Olun
Reklam Verin
İletişim
Üye Giriş
İçeriğe dön | Ana menüye dön